Jesteś tutaj:Start»Ogłoszenia»14 niedziela zwykła

Ogłoszenia dusz­paster­skie

4 lipca 2021 r.

1.Od 5 do 10 lipca kance­laria parafi­alna będzie nieczynna. Msze święte będą odpraw­iane codzi­en­nie o godz. 18.00. Pilne sprawy kance­laryjne /​pogrzeb, wiz­yta u chorych/​będzie załatwiał w tym cza­sie ks. Dar­iusz ze Żmudzi. Nr tele­fonu jest wywies­zony przy wejś­ciu do kance­larii parafialnej.

2.Zapowiedzi przedślubne: Patryk Jacek Cho­jarski z par. Kumów i Patrycja Mag­dalena Brylewska z parafii tute­jszej zap. II; Radosław Tatys i Mał­gorzata Karolina Szere­ment z parafii tute­jszej zap.II.

3.Za tydzień będzie można zapisać się na pieszą piel­grzymkę na Jasną Górę. Sys­tem piel­grzymki będzie sztafe­towy. Wyjazd rano autokarem do miejsca startu, całodzi­enne piel­grzy­mowanie i powrót w nocy. Grupa chełm­ska ma 2 dni: 8 i 14 sierp­nia. Koszt 80 zł. Można wesprzeć Fun­dusz Piel­grzymkowy „Idę z Tobą”.

4.Do naby­cia prasa katolicka.

5.W ostat­nim tygod­niu odbył się pogrzeb Jana Białka z Rudna /​Wieczny odpoczynek…/

6.Życzę wszys­tkim dobrego tygodnia.