Jesteś tutaj:Start»Ogłoszenia»5 niedziela Wielkiego Postu

5 niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia dusz­paster­skie

21 marca 2021 r.

1.We czwartek Uroczys­tość Zwias­towa­nia Pańskiego. Msze Święte o godz. 8.30 i 17.00. Jest to Dzień Świę­tości Życia. Tego dnia można włączyć się w duchową adopcję dziecka poczętego, którego życie jest zagrożone, a którego imię znane jest tylko Panu Bogu. Mod­l­itwa polega na codzi­en­nym odmówie­niu dziesiątka różańca przez 9 miesięcy– do 25 grud­nia. Na bocznych ołtarzach i przy wyjś­ciu z koś­cioła są wyłożone deklaracje.

2.W piątek jeżeli poz­woli pogoda Droga Krzyżowa na zewnątrz koś­cioła. Początek godz. 16.00

3.Serdecznie dziękuję mieszkań­com Roz­toki i Kolonii Roz­toka za zro­bi­e­nie porząd­ków przy koś­ciele. Byli to: 1 osoba bez­imi­enna, oraz Justyna Tates, Piotr Macioch, Krzysztof Domińczuk, Marcin Rakowiecki, Ewa Zając, Katarzyna Piszczek i Anna Fronc. Bóg zapłać.

4.Na środę 24 marca na godz. 15.30 zapraszam mieszkańców Klesz­towa na tzw. przegląd cmen­tarza. Proszę przynieść rękaw­iczki ochronne.

5.Bóg zapłać Panu Grze­gor­zowi Laskowskiemu z firmy KOR­WETA z Dryszc­zowa za kruszywo, którym została utward­zona naw­ierzch­nia na pos­esji parafi­al­nej, a Panom Mar­ci­nowi Walu­chowi i Leszkowi Ciupie za przy­wiezie­nie i roz­sunię­cie kamienia.

6.Dziękuję Pan­iom Annie Salewskiej z córką za przy­go­towanie posiłków w cza­sie rekolekcji, a Państwu Ołówkom za obiad odpustowy.

7.Bóg zapłać za ofi­ary składane na kwiaty do Grobu Pańskiego i potrzeby parafii. Ostat­nio złożono bez­imi­en­nie 100 i 200 zł. Bóg zapłać.

8.Zostały przeprowad­zone dwie małe inwest­y­cje w koś­ciele: 1. Jest nowe oświ­etle­nie, 2. Został zaku­pi­ony nowy mikro­fon ołtarzowy.

9.Dzisiaj można zaopa­trzyć się w palmę, baranka wielka­noc­nego CAR­I­TAS oraz „pascha­liki”. Za tydzień będzie kier­masz babek wielkanocnych.

10.Zachęcam do czy­ta­nia prasy katolickiej.

11.W ostat­nim tygod­niu pożeg­nal­iśmy śp. Bogu­miła Grze­gor­czyka z Wołkowian. /​Wieczny odpoczynek…/

12​.Za tydzień zmi­ana czasu na letni.

13.Życzę wszys­tkim dobrej niedzieli i całego tygodnia.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Mar­iusz Nowosad

17.30 + Lucyna i Ryszard Matysiakowie

Niedziela 28 marca, NIEDZIELA PAL­MOWA czyli MĘKI PAŃSKIEJ