Jesteś tutaj:Start»Intencje»Ogłoszenia dusz­paster­skie

5 Niedziela Wielkiego Postu

17 marca 2024 r.

1.We wtorek 19 marca Uroczys­tość ku czci św. Józefa nasz parafi­alny Odpust. O godz. 11.30 nabożeństwo ku czci św. Józefa, a o 12.00 msza św. w intencji parafian.

2.Do przyszłej niedzieli Trwa Nowenna w intencji naszej Ojczyzny za wstaw­i­en­nictwem św. Andrzeja Boboli i bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Będzie odmaw­iana po każdej mszy świętej.

3.W piątek i w sobotę 22 i 23 marca nasze parafi­alne rekolekcje wielko­postne, które będą bramą do przeży­wa­nia Wielkiego Tygod­nia. Zapraszam do udzi­ału, do słucha­nia Bożego słowa i do spowiedzi. Godziny rekolekcji w piątek i w sobotę o 9.00, 11.00 /​kaplica/​i 17.00. Spowiedź w sobotę o 8.30, 10.30/ kaplica/​i 16.30.

4.Przy wyjś­ciu z koś­cioła można nabyć czeko­lad­owego baranka na wspar­cie CAR­I­TAS, świecę paschalną na stół wielka­nocny oraz palmy. /…/

5.Za tydzień będzie można nabyć babki wielka­nocne. /​Można jeszcze złożyć zamówienie/.

6.Stare palmy składamy do pudełka w przed­sionku kościoła.

7.W Wielką Sobotę będzie trwała Ado­racja Pana Jezusa w Gro­bie od godz. 9.30 do godz. 16.00. Zmi­ana w czuwa­niu co 30 minut. Zapisy w zakrystii.

8.Dziękuję wszys­tkim, którzy włączyli się w porządki przy koś­ciele i na cmen­tarzu. Na cmen­tarzu pra­cow­ali: z Lip­inek Piotr i Michał Biela, Marek i Prze­mek Kogut, Mar­ian Źrubak oraz Agnieszka i Wiesław Fur­mańczuk; z Ksawerowa : Jan, Mirosława i Wik­to­ria Jad­czak, Maria Domińczuk i Bar­bara Kijańczuk. Składam serdeczne podz­iękowanie. Przy koś­ciele w porząd­kach pomogli następu­jący mieszkańcy Klesz­towa: Maria Kończak, Maria Sulikowska, Jad­wiga Kraluk i Kamil Brylewski. Serdeczne dziękuję. /…/

9.Zmarła śp. Kaz­imiera Gier­szon z Wołkowian, pogrzeb we wtorek o godz. 15.00. /​Wieczny odpoczynek…/

Więcej w tej kat­e­gorii: « Intencje mszalne Intencje mszalne »